Головна  →  Звіти  →  29 серпня 2016

Звіт про проведене громадське обговорення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва»

    1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

    2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення: Проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає які надає Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва»

    3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні: Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного веб-порталу Київської міської державної адміністрації. В обговоренні проекту прийняли участь 10 користувачів, з яких підтримало проект розпорядження - 4 користувача, не підтримали проект розпорядження – 6, запропоновано пропозицій - 0.

    4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення: Пропозиції не надійшли

    5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: Пропозиції від мешканців не надійшли. Проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва» буде видано в запропонованій редакції

Перейти до спискуВерсiя для друку