Головна  →  Звіти  →  8 грудня 2023

Звіт про проведене громадське обговорення проєкту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2024 рік у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2024 рік у виконавчому органі Київської міcької ради (Київській міській державній адміністрації).

3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

жителі міста Києва, користувачі рубрики «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів» Офіційного порталу Києва; обговорення тривало з 23 листопада по 07 грудня 2023 року.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

Протягом консультаційного періоду до Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомлення та пропозиції щодо винесеного на обговорення проєкту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2024 рік у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) не надходили.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

за результатами обговорення вирішено затвердити орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2024 рік у виконавчому органі Київської міcької ради (Київській міській державній адміністрації).

Перейти до спискуВерсiя для друку